Nestandarta dušas kabīnes un sienas

Mājokļu risinājumi nepārtraukti attīstās. Katru dienu tie kļūst arvien daudzveidīgāki un gudrāki, papildinot mājas interjeru ar arvien lielāku dažādību. Arī vannas istabas nav izņēmums. Mūsu mērķis ir popularizēt individuālo stilu un neierobežot radošumu, tāpēc esam priecīgi piedāvāt nestandarta produktu sēriju. "Brasta Glass" piedāvātos nestandarta produktus var uzstādīt pat vismodernākajās vannas istabās. Daudzu gadu laikā iegūtā pieredze ļauj nodrošināt nestandarta dušas korpusu funkcionalitāti un izturību, kas neatpaliek no standarta produktiem. Gudri risinājumi ļauj pilnvērtīgāk izbaudīt dzīvi.

Nestandarta dušas kabīņu un korpusu sērija ir mūsu lielākais lepnums un ekskluzīva prece.

Gandrīz visas mūsu "Brasta Glass" dušas kabīņu un korpusu modeļus var izgatavot atbilstoši jūsu vajadzībām un vēlmēm. Mūsu daudzu gadu pieredze ļauj nodrošināt ne tikai projektētā korpusa stabilitāti un praktiskumu, bet arī estētiku. Vairāk nekā 25 darbības gadu laikā esam ieviesuši daudzus ārkārtīgi sarežģītus risinājumus. Piedāvāsim individuālus risinājumus bēniņos, nišās, nestandarta plānojuma telpās.

  • Ja jums ir nepieciešams produkts, kura standarts ir tikai platums vai augstums un vēlamie izmēri ir mūsu noteiktajās robežās, tā cenu atradīsit tabulās. Mainot augstumu līdz maksimāli noteiktajai robežai - tiek piemērota papildmaksa 15 % apmērā.
  • Ja sienas stiklam ir papildu padziļinājumi, dobumi, iegriezumi, nestandarta leņķi, noapaļojumi utt., Produkta cenai jāpievieno 50 €/par 1 nestandarta stiklu.

Visos gadījumos, kad jums ir nepieciešams sarežģītāks risinājums nišās, īpaši plats korpuss ar papildu sienām vai, gluži pretēji, meklējot risinājumus īpaši mazai vannas istabai, būs nepieciešams individuāls pielāgots produkta dizains. "Brasta Glass" konsultanti palīdzēs jums atrast labāko variantu - mēs izstrādāsim un izgatavosim korpusu, kas tiks pielāgots jūsu īpašajām vajadzībām. Produkta cena šajā gadījumā tiek aprēķināta individuāli.

Filtrs
LV BRASTA GLASS

Brasta Glass tīmekļa vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu tipi.

Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Piekrītu” vai turpiniet pārlūkošanu. Savu piekrišanu jebkurā laikā varēsiet atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes.