D.U.K.

Ar ko sākt izstrādājuma pasūtīšanu?

I. posms:

  • telpiskā plānošana;
  • izstrādājuma izmēru izvēlēšanās;
  • uzstādīšana uz flīzēm vai paplātes. Paplātes izvēlēšanās: “Brasta Glass” vai cita ražotāja (ja cita ražotāja – nepieciešams precizēt, vai derēs “Brasta Glass” standarta kabīne);

II. posms:

  • telpas sagatavošana: flīžu līmēšana, slīpuma veidošana;
  • mērīšana;
  • izstrādājuma pasūtīšana;
  • uzstādīšana.
Kam jāpievērš uzmanība, izvēloties dušas kabīni?

Dušas kabīnes izmēri ir norādīti kopā ar slieksni, kas tiek montēts ap dušas kabīni vai dušas durvju priekšā. Slieksnis ir 19 mm plats. Atņemot slieksni, iegūst stikla ārējos izmērus. Precīzi stikla ārējie izmēri ir norādīti katra izstrādājuma tabulā mūsu vietnē vai katalogā. Tos apzīmē ar burtiem A un B. Uz A malas vienmēr iezīmē durvis. Taisot slīpumu, no stikla ārpuses būtu jāatņem stikla biezums un no turienes būtu jāsāk taisīt slīpums. Visbiežāk stikls ir 6 mm, bet nestandarta dušas kabīnes gadījumā var tikt izmantoti arī 8 mm stiklu.

Vai mūsu standarta izstrādājumi der uz standarta dušas paliktņiem?

Standarta izstrādājumi 80x80, 90x90, 100x100 ir piemēroti uzstādīšanai uz atbilstošā izmēra dušas paliktņiem no visiem ražotājiem. Pasūtot piecstūrainās kabīnes, ir jāatzīmē, ka izstrādājums ir nepieciešams uz paliktņa. Kā arī ir svarīgi, lai uzstādot paliktnis tiktu pieglausts pret flīzēm.

Kā uzzināt izstrādājuma cenu?

Cenas varat uzzināt uzrakstot mums vēstuli uz e. pastu info@brasta.lv. Mēs aprēķināsim Jums vislabāk piemēroto piedāvājumu.

Kādi ir ražošanas termiņi?

Dažus standarta modeļus mēs paturam noliktavā, piegādājam 5 darba dienu laikā. Citus izstrādājumus izgatavojam 15–20 dienu laikā no pasūtījuma apstiprinājuma. Piegādes cena un termiņš tiek saskaņots individuāli.

Kur iegādāties “Brasta Glass” izstrādājumu daļas?

Pasūtījumi tiek pieņemti sūtot tos uz info@brasta.lv. Daļu piegāde uz vietu maksā papildus.

LV BRASTA GLASS

Brasta Glass tīmekļa vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu tipi.

Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Piekrītu” vai turpiniet pārlūkošanu. Savu piekrišanu jebkurā laikā varēsiet atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes.