Bezrāmju bīdāmās sistēmas

Stikla starpsienu priekšrocība mājās un birojos ir dabiskā gaisma, kas brīvi izplatās starp telpām, kas samazina ēkas lietošanas izmaksas un veicina caurspīdīgas un vietu taupošas vides veidošanu.

Minimālisma dizaina bezrāmju bīdāmā stikla konstrukcijas stikli tiek uzstādīti profilu sistēmā. Bīdāmās konstrukcijas ar gumijas pārklājuma riteņiem garantē īpaši vieglu, ērtu un klusu durvju bīdīšanu. Šīs konstrukcijas ietaupa vietu – tās ir ideāla izvēle pat nelielām telpām. Turklāt tiem nav dekoratīvas malas, tādējādi ietaupot vēl vairāk vietas, tāpēc tie ir piemēroti pat īpaši mazām telpām. Vēl viena šo sistēmu priekšrocība ir iespēja ievietot rokturi, kas neizcelsies un netraucēs paiet garām.

Bezrāmju bīdāmās sistēmas ir ne tikai droša konstrukcija, bet arī pievilcīga ar to, ka rada viegluma iespaidu un lieliski pārraida visu gaismu.

  • 10 mm biezs drošs rūdīts stikls.
  • Stikla toni: caurspīdīgs, pelēks, brūngans, matēts.
  • 8 mm rievots stikls.
  • Furnitūra – melna vai alumīnija matēta. Varam arī krāsot izvēlētajā RAL krāsā.
  • Nepieciešamības gadījumā ir iespējama plēve uz stikla ar ornamentiem pēc jūsu izvēles.

Caurspīdīgas rūdīta stikla starpsienas ar bīdāmām durvīm ir lieliska iespēja komerciālo, sabiedrisko un administratīvo telpu dizaineriem. Tas ļauj arhitektiem pilnībā brīvi veidot un pielāgot ēkas telpu plānojumu, ņemot vērā katra klienta vajadzības, un sniedz iespēju mūsdienīgi aprīkot telpas.

Lai iegūtu detalizētu informāciju par šiem risinājumiem: cenām, rasējumiem un vizualizācijām, iesakām sazināties ar mums.

Filtrs
LV BRASTA GLASS

Brasta Glass tīmekļa vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu tipi.

Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Piekrītu” vai turpiniet pārlūkošanu. Savu piekrišanu jebkurā laikā varēsiet atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes.