Spoguļefekta stikliem

Spoguļefekta stikliem jūsu vannas istabā

Maza vannas istaba? Paplašiniet savu telpu ar spoguli vai vannas sienu! Tas radīs ekskluzīvu interjeru jūsu vannas istabā – veidojiet interesanti dekorētu sienu priekšā, estētiski vannas istabas mēbeles vai aksesuārus. Pareizi novietotas gaismas, spoguļi aizpilda telpu ar gaismu, rada unikālu spīduma efektu. Un ja novietosiet vēl vienu spoguli dušas kabīnes vai starpsienas, kas ir no spoguļa, priekšā, jūs varēsiet izbaudīt bezgalīgas telpas efektu!

Šādas dušas kabīnes tīrīšana nebūs izaicinājums, ja izmantosiet oriģinālu, dizaineru izstrādātu vannas tīrīšanas slotiņu.

Spoguļstikls ir izgatavots no droša, rūdīta stikla. Mēs varam ražot vienu izvēlēto sienu vai vairākas stabilas sienas. Spoguļstikls ir mazāk caurspīdīgs. Tādēļ, ja vēlaties pilnībā aprīkot dušas kabīni, iesakām uzstādīt papildu apgaismojumu. No dušas kabīnes iekšpuses jūs redzēsiet visu vannas istabu un jūs nebūset redzams no ārpuses.

Spoguļstikla dušas siena ir ļoti funkcionāla, jo vannas istabā reti ir brīva siena lielā spoguļa pielikšanai. Mūsu klienti jau ir novērtējuši un izbaudījuši šo jauno iespēju!

Spoguļa efekta stikli ir izgatavoti no droša, rūdīta 6 un 8 mm stikla.

Filtrs
LV BRASTA GLASS

Brasta Glass tīmekļa vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu tipi.

Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Piekrītu” vai turpiniet pārlūkošanu. Savu piekrišanu jebkurā laikā varēsiet atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes.