Bezrāmju veramās sistēmas

Stikla starpsienu priekšrocība mājās un birojos ir dabiskā gaisma, kas brīvi izplatās starp telpām, tas samazina ēkas ekspluatācijas izmaksas un veicina pārskatāmas un vietu taupošas vides izveidi.

Minimālisma  dizaina bezrāmju stikla konstrukcijas stikli augšpusē un apakšā tiek fiksēti ar minimālisma alumīnija profiliem, pie sienām - varam nostiprināt vai nu ar speciālu stiprinājumu  vai profilu palīdzību. Šai sistēmai nav dekoratīvu apmaļu, tāpēc šīs konstrukcijas rada atvērtas, nepārblīvētas telpas iespaidu. Šarnīrveida konstrukcijas ir ērtāk lietojamas, taču tām ir nepieciešams vairāk vietas atvēršanai. Durvju vēršanas mehānismi ir brīvgājiena vai hidrauliski ar durvju fiksāciju.

  • 10mm biezs drošs rūdīts stikls.
  • Stikla toņi: caurspīdīgs, pelēks, brūngans, matēts.
  • 8 mm rievots stikls.
  • Furnitūra - melna vai no matēta alumīnija, varam krāsot arī jūsu izvēlētajā RAL tonī.

Caurspīdīgas rūdīta stikla starpsienas ar veramām durvīm ir lieliska iespēja komerciālo, sabiedrisko un administratīvo telpu dizaineriem. Tas ļauj arhitektiem pilnībā brīvi veidot un pielāgot ēkas telpu plānojumu, ņemot vērā katra klienta vajadzības kā arī sniedz iespēju mūsdienīgi aprīkot telpas.

Lai iegūtu detalizētu informāciju par šiem risinājumiem: cenas, rasējumi un vizualizācijas, iesakām sazināties ar mums.

Filtrs
LV BRASTA GLASS

Brasta Glass tīmekļa vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu tipi.

Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Piekrītu” vai turpiniet pārlūkošanu. Savu piekrišanu jebkurā laikā varēsiet atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes.