Risinājumi starptautiskajiem tirgiem

Veiksmīga ilggadējā pieredze (kopš 1996. g.) dažādos tirgos ļauj izprast unikālos klientu paradumus un piedāvāt labākos vannasistabas iekārtošanas risinājumu variantus atkarībā no valsts vai reģiona. Tā kā mums ir meitas uzņēmumi un partneri Rietumeiropā un Austrumeiropā, Skandināvijā, mēs varam nodrošināt pilnu klientu apkalpošanu: no vannas istabas iekārtošanas idejas piedāvājuma, mērīšanas, projektēšanas, vizualizācijas modelēšanas, izgatavošanas līdz dušas kabīnei vai sieniņas piegādei un profesionālai uzstādīšanai ar 7 gadu garantiju.

Mūsu produkti ir izstrādāti un ražoti Lietuvā – Eiropas centrā, tāpēc sasniedzam klientus visā Eiropā optimāli īsā laikā un ar minimālām transporta izmaksām. Tā kā projektējam un ražojam paši, varam pielāgoties dažādiem telpu izmēriem un formām un piedāvāt nestandarta dušas kabīnes tur, kur standarta dušas kabīnei vai sieniņai pietrūkst vietas vai ir citi šķēršļi tās uzstādīšanai.

Mums uzticas gan valsts vadītāji, gan tādi pazīstami zīmoli kā: “Hilton”, “Radisson Blu”, “Marriott”, “Ibis” u.c. Sadarbojoties ar mums, Jums būs uzticams un radošs partneris, bet Jūsu klienti priecāsies par ilgtspējīgiem dušas risinājumiem, kurus ieteiks saviem bērniem un draugiem.

 

PAKALPOJUMI

Privātās preču zīmes

Mēs kontrolējam katru visu dušas risinājumu ražošanas procesu soli mājām, vieglo dušu un WC starpsienu, stikla starpsienu mājām un sabiedriskām telpām, lai jūs varētu uzticēt mums sava privātās preču zīmes ražošanu - no preču zīmes izveides līdz produktu piegādei un uzstādīšanai.

Ja vēlaties iegūt produktu no mūsu ražojumu kolekcijas ar mūsu privāto preču zīmi, mēs varam piedāvāt dažādas sadarbības iespējas:

Mēs varam būt jūsu stratēģiskais partneris dušas kabīņu, sienu, dušas vai WC starpsienu, stikla starpsienu ražošanā mājām vai sabiedriskām telpām.

Varam radīt jaunus produktus, paplašināt jūsu esošo produktu sortimentu.

Mēs varam izmantot jūsu vai mūsu pašu izejvielas.

Mēs pastāvīgi pilnveidojam ražošanas procesus, optimizējam konsolidēto izejvielu iepirkumu, tāpēc mums ir visas iespējas turpināt sniegt kvalitatīvus pakalpojumus vietējiem un starptautiskajiem vairumtirgotājiem un mazumtirgotājiem, kā arī citiem uzņēmumiem.

LV BRASTA GLASS

Brasta Glass tīmekļa vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu tipi.

Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Piekrītu” vai turpiniet pārlūkošanu. Savu piekrišanu jebkurā laikā varēsiet atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes.