Industriāla stila dušas kabīnes

Šīs kolekcijas iedvesma ir patiesā novērtēšana, tiekšanās pēc perfektās funkcionalitātes.

Ar šo kolekciju triumfē mehānikas un inženierijas risinājumi. Ar to atgriežas 19. gs. industriālās revolūcijas pirmsākumos, kad lietu ražošanā primāri tiecās pēc ideālās funkcionalitātes, plaši tika izmantots metāls un laika  pārbaudītais materiāls – stikls. Tiek izcelta preču kvalitāte: izstrādājumiem rūpīgi atlasa kvalitatīvus materiālus, tiek apdomāti labākie risinājumi, tiecās pēc vienkāršības un izturības.

“Brasta Glass” ar lepnumu piedāvā vienu no saviem šedevriem vannas istabai – industriālā stila dušas kabīņu kolekciju. Produkta vīzijas realizēšanai esam izmantojuši kolekcijas “Akrobatė” sistēmu.

Kolekcijas priekšrocības:

  • Tie ir precīzi pārdomāti izstrādājumi ar iespēju atvērt durvis gan uz iekšpusi, gan uz āru, regulēt aizveramo durvju leņķi. Atverot durvis paceļas, un, kad tās ir aizvērtas, tās pieglaužas pie vannas istabas grīdas.
  • Tie ir precīzi pārdomāti izstrādājumi ar iespēju regulēt aizveramo durvju leņķi. Atverot durvis paceļas, un, kad tās ir aizvērtas, tās pieglaužas pie vannas istabas grīdas. Lielākajai daļai produktu durvis var atvērt gan uz iekšu, gan uz āru,
  • Metāla konstrukcija ļauj viegli un droši pielāgot dušas kabīni un sieniņu pie nelīdzenām sienām un grīdām.
  • Sieniņu iekšpuse ir pārklāta ar “Ātro pilīšu” pārklājumu, kas samazina aplikuma daudzumu uz stikla, tāpēc tā kopšana ir vienkāršāka.
  • Melnās līnijas, kas ierāmē dušas kabīnes stiklu, ir unikāls akcents, kas atspoguļo moderno vannas istabas dekora tendenci. Tās ieskauj stiklu pa perimetru vai sadala to taisnstūros.
  • Metāla konstrukcijas ir ideāli gludas un pārklātas ar melnu (vai ar citu vēlamo) krāsu, kas pasargā no apkārtējās vides ietekmes.
  • Magnētisko blīvējumu krāsa ir ideāli pieskaņota pie citiem kabīnes dizaina elementiem. 
  • Stiklu malas tiek dekorētas ar melnu krāsu, izmantojot laika pārbaudīto un ārkārtīgi uzticamo sietspiedes metodi – krāsa tiek uzklāta pirms stikla rūdīšanas, tāpēc rūdīšanas laikā tā uzsūcas un laika gaitā nenoberžas. Melno krāsas jostiņu biezums ir 16 milimetri.

Kolekcija sastāv no diviem tēliem – NERO FRAME un NERO CUBE.

NERO FRAME izstrādājumos uz stikla ar sietspiedes metodi uzklāta jostiņa ierāmē durtiņas visa perimetra garumā. Tas rada ģeometriski pabeigtu, izteiksmīgu stilu.

NERO CUBE izstrādājumos melni ierāmētie masīvi taisnstūri, kurus var izkārtot gan simetriski, gan asimetriski, rada skatienu piesaistošo dušas telpu, kas piemērota gan modernajām, gan tradicionālajām vannas istabām. Melnais sieta stikla raksts ir gluds ar stikla virsmu, tāpēc tas neapgrūtinās dušas kabīnes vai sieniņas kopšanu un tīrīšanu. 

 

Ātri pilieni
Stiklu palete

NERO CUBE produktu standarta augstums ir 2000 mm.

Viens stikls var būt līdz 1072 mm plats (4 pilni logi).

Mēs rekomendējam NERO CUBE stilu caurspīdīgiem stikla izstrādājumiem.

AKROBATE kolekcijas izstrādājumiem mēs izmantojam NERO CUBE stilu.

Joslas platums - 16 mm.

Ja produkts nav konstruēts no pilniem logiem, joslai x, kas ir vistuvāk eņģēm, ir jābūt šaurākai atkarībā no izstrādājuma izmēriem.
 

LV BRASTA GLASS

Brasta Glass tīmekļa vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu tipi.

Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Piekrītu” vai turpiniet pārlūkošanu. Savu piekrišanu jebkurā laikā varēsiet atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes.