Stikla starpsienas

Sadalot telpas birojā, mājās vai citās telpās, ir ļoti svarīgi nezaudēt gaismu un nenoslogot interjeru ar smagiem priekšmetiem, masīvām starpsienām. Tāpēc, lai izveidotu atsevišķas darba, atpūtas un citas funkcionālas telpas, stikls ir ideāls. Telpu sadalīšana ar stikla starpsienām ir ātrs, estētisks un mūsdienīgs risinājums, kas saglabā gaismu, rada viegluma un caurspīdīguma iespaidu un lieliski izolē skaņu. Šis risinājums ir ne tikai ļoti praktisks, bet arī dekoratīvs, jo stiklus var tonēt vai dekorēt dažādi, tādējādi bagātinot interjeru ar oriģinālām, stilīgām detaļām.

Jau trešo gadu desmitu esam ne tikai viens no vadošajiem stikla starpsienu piegādātājiem Lietuvā, bet arī partneris, ar kuru kopā var attīstīties un augt. Mūsu sortimentā ir izcilas kvalitātes stikla starpsienas jūsu birojiem, mājām, publiskajām dušām, mazgāšanās telpām vai tualetēm, kas atbilst Eiropas valstu prasībām. Piedāvājumu klāsts ir ļoti plašs – karkasa vai bezrāmju veramas, bīdāmas bezrāmju vai ierāmētas starpsienas.

Mūsu priekšrocība ir elastība, daudzu gadu pieredze un pastāvīga tieksme pēc inovācijām. Mēs ceram jūs apkalpot un pārliecināt jūs par mūsu risinājumu priekšrocībām un izcilu klientu apkalpošanu.

Filtrs
LV BRASTA GLASS

Brasta Glass tīmekļa vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu tipi.

Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Piekrītu” vai turpiniet pārlūkošanu. Savu piekrišanu jebkurā laikā varēsiet atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes.