Privātuma politika

Šī privātuma politika palīdzēs Jums saprast, kā UAB “Brasta Glass” izmanto un uzglabā Jūsu sniegtos datus, kurus Jūs sniedzat, kad apmeklējat un lietojat www.brastaglass.com.

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt šo politiku. Par šādām izmaiņām mēs Jūs nekavējoties informēsim. Ja vēlaties būt droši, ka esat informēti par jaunākajām izmaiņām, iesakām bieži apmeklēt šo lapu.

Kādus lietotāja datus mēs ievācam?

Jums apmeklējot vietni, mēs varam ievākt šādus datus:

  • Jūsu IP adresi;
  • Jūsu kontaktinformāciju un e-pasta adresi;
  • citu informāciju, piemēram, par interesēm un vēlmēm;
  • datu profilu par Jūsu uzvedību mūsu interneta vietnē.

Kāpēc mēs ievācam Jūsu datus?

Jūsu datus mēs ievācam šādu iemeslu dēļ:

  • ar mērķi labāk saprast Jūsu vajadzības;
  • ar mērķi uzlabot savus pakalpojumus un produktus;
  • ar mērķi nosūtīt Jums reklāmas e. pastus, kuros sniedzam informāciju, kas, mūsuprāt, Jums būs interesanta;
  • ar mērķi sazināties ar Jums par dalību aptaujās un citos tirgus pētījumos;
  • lai pielāgotu mūsu interneta vietni atbilstoši Jūsu tiešsaistes uzvedībai un personīgajām vēlmēm.

Datu aizsardzība un drošība

UAB “Brasta Glass” ir apņēmusies aizsargāt Jūsu datus un saglabāt to konfidencialitāti. Lai novērstu datu zādzību, nesankcionētu piekļuvi un izpaušanu, UAB “Brasta Glass” ir veikusi visus iespējamos pasākumus un uzstādījusi jaunākās tehnoloģijas un programmatūru, kas palīdz aizsargāt visu tiešsaistē ievākto informāciju.

Mūsu sīkdatņu politika

Kad Jūs dodat piekrišanu mūsu vietnei izmantot sīkdatnes, Jūs arī piekrītat to datu izmantošanai, ko vietne ievāc par Jūsu uzvedību internetā (interneta trafika, mājas lapām, kurās pavadāt visvairāk laika, un apmeklētajām vietnēm, kuras apmeklējat, analīzei).

Dati, kurus mēs ievācam, izmantojot sīkdatnes, tiek izmantoti ar mērķi mūsu vietni pielāgot Jūsu vajadzībām. Pēc tam, kad dati ir izmantoti statistiskajai analīzei, tie tiek pilnībā izņemti no mūsu sistēmām.

Vēršam uzmanību, ka sīkdatnes nekādā veidā nedod mums iespēju kontrolēt Jūsu datoru. Tie tiek stingri izmantoti, lai uzraudzītu, kuras lapas, Jūsuprāt, ir noderīgas un kuras – nē. Šādu darbību mērķis ir sniegt Jums labāku pieredzi.

Kā pārvaldīt un dzēst sīkdatnes?

Ja vēlaties ierobežot vai bloķēt sīkdatnes mūsu vai citās apmeklētajās interneta vietnēs, varat to izdarīt, izmantojot pārlūkprogrammas iestatījumus. Jūsu pārlūkprogrammas “Palīdzības” funkcijai vajadzētu norādīt, kā to izdarīt.

Personas datu vākšanas ierobežošana

Kādā brīdī Jūs, iespējams, vēlēsities ierobežot savu personas datu izmantošanu un vākšanu. To varat izdarīt, veicot tālāk norādītās darbības.

Aizpildot veidlapas interneta vietnē, noteikti pārbaudiet, vai ir rūtiņa, kuru varat atstāt neatzīmētu, ja nevēlaties atklāt savu personīgo informāciju.

Ja jau esat piekritis dalīties ar mums savā informācijā, nekavējoties sazinieties ar mums pa e. pastu, un mēs ar labprāt mainīsim Jūsu iestatījumus.

UAB “Brasta Glass” neiznomās, nepārdos un neizplatīs Jūsu personīgo informāciju nekādām trešajām personām, ja vien mums nebūs Jūsu piekrišanas vai mums tas nebūs jādara saskaņā ar likuma prasībām. Ja piekrītat šai privātuma politikai, Jūsu personīgā informācija tiks izmantota, kad mēs vēlēsimies nosūtīt Jums reklāmas materiālus.

LV BRASTA GLASS

Brasta Glass tīmekļa vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu tipi.

Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Piekrītu” vai turpiniet pārlūkošanu. Savu piekrišanu jebkurā laikā varēsiet atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes.