Dizaina risinājumi

Kā vannas istabai piešķirt vēl vairāk ekskluzivitātes

Katrā mājā, pat katrā istabā ir kaut kas oriģināls un unikāls, mēs visi cenšamies radīt ekskluzīvu mājas interjeru, kas atspoguļotu mūsu gaumi, skatījumu uz pasauli vai pat mūsu vaļaspriekus. Lai sasniegtu šo mērķi, mēs pieņemam visnegaidītākos lēmumus, izvēlamies negaidītas krāsu vai materiālu kombinācijas, mēs radām iespaidīgu kontrastu vai vīziju, kas neatstāj vienaldzīgu. Telpas dekorējam ar dažādiem elementiem, lai tās būtu unikālas. Tātad, kāpēc tas būtu savādāk, ja runa ir par vannas istabu? „Brasta Glass“ var piedāvāt iespēju pārveidot vannas istabu par ekskluzīvu, turklāt tas ir pavisam vienkārši, viss, kas jums nepieciešams, ir izvēlēties sev piemērotus veidus un līdzekļus, kā to izdarīt. Un tas nav tikai pareizais izmērs un forma.

Lai piešķirtu savai vannas istabai vairāk individualitātes, jūs varat:

 • Krāsot jebkuras dušas kabīnes vai sienas profilus izvēlētajā krāsā no RAL Classic krāsu paletes un tādējādi piešķiriet savai vannas istabai īpašu šarmu un harmoniju.
 • Izvēlēties melnas krāsas līnijas, kas ierāmē dušas kabīni vai sienu vai sadala stiklu taisnstūros - mūsu industriālā stila kolekcija, pārvēršot dušas risinājumu par ekskluzīvu vannas istabas akcentu.
 • Pārvērtiet savu vannas istabu par karalisku apartamentu, izvēloties zelta krāsas furnitūru dušas kabīnei vai sienas dekorēšanai. Izmantojot šādu interjera risinājumu, jūsu vannas istaba izskatīsies grezni.
 • Diez vai kāda vannas istaba ir iedomājama bez spoguļa. Novietojiet spoguli rāmī, kas pēc krāsas un stila atgādina dušas kabīni vai sienas furnitūru. Eksperimentējiet drosmīgi un atveriet vietu jaunām iecerēm! 
 • Mūsdienīgu, drosmīgu, tīru līniju interjeru jūsu vannas istabas telpā palīdzēs jums izveidot rievots stikls. Šis rakstainais stikls, kas ir atdzimis no 19. gs., ir kļuvis par vienu no pēdējo gadu galvenajām modes tendencēm.
 • Jums ir maza vannas istaba? Spoguļa dušas kabīne vai siena palīdzēs paplašināt tās telpu - tajā tiks atspoguļota ne tikai interesanti dekorēta tai priekšā esoša siena, bet arī estētiski sakārtotās vannas istabas mēbeles vai aksesuāri.
 • Dušas kabīņu vai sienu stiklu dekorēšanai izmantojiet mūsu radītos vai jūsu izvēlētos ornamentus. Atļaujies fantazēt, kombinē rakstu ar vannasistabas flīzēm vai citām interjera detaļām.
 • Apvienot intimitāti ar caurspīdīgumu palīdzēs SECRET stikla izvēle. Šī ir 70 (SECRET 70) vai 100 cm (SECRET 100) matēta sloksne caurspīdīgā stiklā, kas centrēta visā dušas kabīnes vai sienas augstumā.
 • Stiklu no mūsu stiklu paletes varat izvēlēties jebkurai dušas kabīnei vai sienai – papildus caurspīdīgām, matētām, tonētām pelēkā, zaļā, zilā vai brūnā krāsā, piedāvājam rakstainu, šinšillas vai secret stiklus.
 • Ja standarta izstrādājuma rokturis neder un tu meklē individualitāti, izvēlies kādu citu no mūsu rokturu sortimenta.
 • Radi savā vannas istabā pēc iespējas mājīgāku un siltāku atmosfēru – izmantojiet brūnos toņus un mūsu bronzas krāsas furnitūru, kas lieliski saderēs ar dabīgā koka mēbelēm vai grīdām, kā arī citām tās krāsas interjera detaļām. Bronzas krāsa kombinācijā ar pasteļtoņiem palīdzēs radīt līdzsvara sajūtu un unikālu, siltu interjeru.
Filtrs
Plauktiņš dušas sieniņai Plauktiņš dušas sieniņai

Plauktiņš dušas sieniņai – elegances un praktiskuma kombinācija jūsu vannas istabai

119,00€
Plašāk
Spoguļi Spoguļi

Vēl vairāk iespēju un individualitātes jūsu vannas istabai

39,00€
Plašāk
Dvieļu pakaramie Dvieļu pakaramie

Dvieļu pakaramie piešķirs vannas istabai nevainojamu harmoniju un nodrošinās īpašu estētiku

13,99€
Plašāk
LV BRASTA GLASS

Brasta Glass tīmekļa vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu tipi.

Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Piekrītu” vai turpiniet pārlūkošanu. Savu piekrišanu jebkurā laikā varēsiet atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes.