Risinājumi biznesam

BRASTA GLASS – mēs atspoguļojam jūsu cerības!

Jau trīs gadu desmitus esam viens no pieredzējušākajiem un vadošajiem dušu un starpsienu risinājumu piegādātājiem reģionā. Mūsu klāstā ir sanitāro telpu risinājumi dušām, ģērbtuvēm, tualetēm un stikla starpsienām jūsu uzņēmumam, birojam vai mājai. Varam nodrošināt viegli pielāgojamus standarta un nestandarta risinājumus pat visaugstākā līmeņa projektos.

Mēs piedāvājam visaptverošu apkalpošanu, ieskaitot konsultācijas, mērījumus uz vietas, projektēšanu, ražošanu, uzstādīšanu, garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu visā Lietuvas teritorijā.

Rūpīgi izvēlētiem ražošanā izmantotajiem materiāliem ir raksturīga izturība, izturība pret mitrumu, mehāniskiem bojājumiem un viegla apkope. Piedāvājam arī plašu virsmu krāsu toņu klāstu, kas ļauj pielāgot starpsienas atbilstoši individuālajām vajadzībām. Dušas un sabiedrisko tualešu starpsienām tiek izmantoti anodēti alumīnija profili un nerūsējošā tērauda furnitūra.

Klientiem piedāvājam karkasa un bezrāmju starpsienas, kurām ir izcils estētisks izskats, turklāt tās vizuāli palielina telpas platību, nenoslogojot interjeru ar papildus elementiem.

Mūsu dušas vai WC starpsienas parasti tiek uzstādītas peldbaseinos, skolās, birojos, sporta centros un tirdzniecības centros, ražošanas telpās un citās sabiedriskās vietās. Jūsu mūsdienīgais apmeklētājs no ģērbtuvēm un sanitārajām telpām sagaida ne tikai funkcionalitāti, bet arī izcilu dizainu.

Saviem projektiem mūs labprāt izvēlas dizaineri, jo ilggadēja pieredze ļauj nodrošināt nestandarta risinājumu funkcionalitāti un izturību un vienlaikus pielāgoties klienta vajadzībām un vēlmēm. Radot kvalitatīvus produktus un veidojot spēcīgas un ilgtermiņa partnerattiecības, mēs vienmēr esam gatavi attaisnot jūsu cerības un augt kopā.

Filtrs
LV BRASTA GLASS

Brasta Glass tīmekļa vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu tipi.

Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Piekrītu” vai turpiniet pārlūkošanu. Savu piekrišanu jebkurā laikā varēsiet atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes.