Vannas sienas

„Brasta Glass“ piedāvā plašu vannas sienu klāstu. Izgatavotas no droša 6/8 mm rūdīta stikla, tās var būt gan standarta, gan nestandarta platumā un augstumā. Sortimentā atradīsiet pie sienas piestiprināmas vannas sienas gan ar profila, gan eņģu palīdzību, kas var būt hromētas vai izvēlētās RAL krāsās, tā saglabājot vannas istabas interjera viengabalainību. Dažus modeļus varam izgatavot arī ar zelta krāsas furnitūru. Varat arī izvēlēties sienas, kas uzstādītas vannas kreisajā vai labajā pusē. 
Vannas sienas ir populārs un efektīvs risinājums, kas var būtiski uzlabot ne tikai vannas istabas interjeru, bet arī funkcionalitāti. Šeit ir dažas priekšrocības, kas liek cilvēkiem izvēlēties vannas istabas sienas:

  1. Ūdens šļakatas mazgāšanas laikā: neatkarīgi no tā, vai vannu izmantojat kā dušas kabīni vai vienkārši izbaudāt tajā gulēšanu, varat mazgāties, nebaidoties nošļakstīt grīdu. Vannas istaba paliks sausa un jums nebūs jātērē laiks tās tīrīšanai.
  2. Estētika: vannas sienas var piešķirt jūsu vannas istabai eleganci un mūsdienīgumu. Tās var pielāgot dažādiem interjera stiliem, sākot no minimālisma līdz klasiskai.
  3. Vienkārša apkope: visas mūsu ražotās vannas sienas ir pārklātas ar "Ātro pilienu" pārklājumu, kas atgrūž ne tikai ūdens pilienus, bet arī netīrumus, līdz ar to stikls ilgāk paliek tīrs un dzidrs, kā arī tas ir  vieglāk tīrāms. 
  4. Privātums un intimitāte: vannas sienas var palīdzēt nodrošināt lielāku privātumu dušā ne tikai izvēloties pareizo vannas sienas augstumu, bet arī stikla matējumu vai krāsu. 
  5. Individualitāte: izvēloties starp dažādiem vannas sienu dizainiem un furnitūru vai stikla krāsām, varat izveidot unikālu vannas istabas interjeru, kas atspoguļo Jūsu personīgo gaumi un stilu.

Vannas sienu papildu iespējas - nestandarta risinājumi
Mūsu lielākā ekskluzivitāte ir tā, ka varam pielāgoties Jūsu vajadzībām un izgatavot nestandarta vannas sienas. Atrodam risinājumus nišās, nojumēs, mazās vannas istabās. Projektējam tā, lai tās būtu ērti lietot, izvērtējot sienas atvēršanas un kopšanas smalkumus.
Mūsu pieredze un profesionalitāte garantē jaunizveidotā izstrādājuma stabilitāti, uzticamību un estētiku. Izstrādājuma cena šajā gadījumā tiek aprēķināta individuāli.
 

Filtrs
Vannas siena BERTA Vannas siena BERTA

Saliekama siena vannai skandināvu stilā.

449,00€
Plašāk
Vannas siena MAJA PLUSS Vannas siena MAJA PLUSS

Siena vannai skandināvu stilā ar papildus stabilu stiklu.

299,00€
Plašāk
Vannas siena MAJA Vannas siena MAJA

Atverama vannas siena skandināvu stilā.  

229,00€
Plašāk
Vannas siena MIJA Vannas siena MIJA

Stabila vannas siena minimālisma stilā.

199,00€
Plašāk
Vannas siena MEDA Vannas siena MEDA

Atverama vannas siena bez rāmjiem.

329,00€
Plašāk
Vannas siena SVAJA 2 Vannas siena SVAJA 2

Vannas siena ar bīdāmām durvīm.

409,00€
Plašāk
Vannas siena SVAJA 2 PLUSS Vannas siena SVAJA 2 PLUSS

Vannas siena ar divām bīdāmām durvīm.     

449,00€
Plašāk
LV BRASTA GLASS

Brasta Glass tīmekļa vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu tipi.

Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Piekrītu” vai turpiniet pārlūkošanu. Savu piekrišanu jebkurā laikā varēsiet atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes.