Ornamenti

Ornamenti - mūsdienīga un ekskluzīva interjera elementi
„Tie ir veidoti no diviem komponentiem – elementiem un sistēmas. Elementi var būt ļoti vienkārši: kvadrātiņi, punktiņi, aplīši utt. Tie apvienojami formās, bet formas – sistēmās. Ritms un proporcijas ir formu apvienošanas rezultāts”, – apgalvo itāļu dizaineri Klaudija un Tomas Weilai.

Kopā ar Lietuvas dizaineriem esam radījuši vairāk ornamentu. Mēs izmantojam augstas kvalitātes, īpašu līmplēvi ornamentiem, lai tos pārnestu uz stiklu. Tas ir pielīmēts no kabīnes ārpuses. Šie ornamenti dekorē visus mūsu standarta un nestandarta izstrādājumus.
Izgatavojam ornamentu "MANDALA" ar sietspiedi.
Piedāvājam arī korpusa vai sienu greznojumu ar jūsu radītu ornamentu, kas atbilst vannas istabas flīžu rakstam vai citām interjera detaļām.
Rotāšana ir pieejama tikai bezrāmju dušas kabīnēm un korpusiem.
Dušas kabine ar ornamentiem maksā par 269 € vairāk, sienas nišā - 229€, bet siena - par 199 € vairāk.
Piedāvājam ari korpusa vai sienu greznojumu ar jūsu radītu ornamentu, kas atbilst vannas istabas fližu rakstam vai citām interjera detalām. Cena tiek aprēkināta individuāli.

Staccato

Adagio

Andabte

Comodo

Eleganza

Forte

Giusto

Moderato

Presto

Prima-mera

Mandala

Retro

Filtrs
LV BRASTA GLASS

Brasta Glass tīmekļa vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu tipi.

Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Piekrītu” vai turpiniet pārlūkošanu. Savu piekrišanu jebkurā laikā varēsiet atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes.