Bīdāmā SOFT sistēma

Šo slīdošo durvju bezrāmju konstrukcija uzlabos jūsu vannasistabu, un to 'Soft-close' mehānisms, kas ir praktisks un uzticams, jūs iepriecinās katru reizi, kad to izmantojat.

Kroma apdari ir standarta apdare Soft kolekcijas durvīm. Piespraudes var tikt nokrāsotas arī citā jūsu izvēlētā krāsā, lai radītu izteiksmīgu izskatu.

Visi šīs kolekcijas produkti izmanto 8 mm stiklu kā standartu un ir standarta augstumā - 2 metri. Pēc pieprasījuma mēs arī pieņemam nestandarta pasūtījumus un varam izgatavot dušas ierobežojumus jūsu sniegtajos izmēros.

Šīs kolekcijas priekšrocības:

  • Izturību nodrošina augstas kvalitātes apdarotājs un precīzas vadības skrejceļas.
  • 'Soft-close' automātiska aizvēršanas funkcija nodrošina, ka slīdošās durvis atveras un aizveras maigi, klusi un droši.
  • Uzturēšana ir vienkārša un viegla. Visas stiprinājumu detaļas ir pārklātas, lai novērstu ūdens un netīrumu iekļūšanu mehānismā.
Ātri pilieni
Stiklu palete
Dušas siena GABIJA PLUSS SOFT Dušas siena GABIJA PLUSS SOFT

Dušas siena ar divām bīdāmām durvīm ļoti platām nišām.

1 699,00€
Plašāk
Dušas kabīne MILDA SOFT Dušas kabīne MILDA SOFT

Četru stūru dušas kabīne ar bīdāmām durvīm plašām vannas istabām.

1 269,00€
Plašāk
Dušas siena GABIJA SOFT Dušas siena GABIJA SOFT

Dušas siena, kas īpaši viegli atveras, ar bīdāmām durvīm, platām nišām.

1 109,00€
Plašāk
LV BRASTA GLASS

Brasta Glass tīmekļa vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu tipi.

Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Piekrītu” vai turpiniet pārlūkošanu. Savu piekrišanu jebkurā laikā varēsiet atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes.