Stikla starpsienas tualetēm

"Brasta Glass” piedāvā ekskluzīvas stikla starpsienas ar mūsdienīgu dizainu sabiedriskajiem sanmezgliem viesnīcās, tirdzniecības centros un cita veida komerctelpās. Neatkarīgi no tā, vai jūsu projektā ir nepieciešams klasisks, īpaši moderns, vai ekskluzīvs dizains, mums ir pieredze, lai piedāvātu labāko risinājumu.

Ar vairāk nekā 27 gadu pieredzi, esam pilnveidojuši modernākās ražošanas metodes, lai ražotu un uzstādītu augstākās kvalitātes dušas, tualetes un vannas istabas starpsienas. Projekti, kurus mēs veiksmīgi realizējam tualešu un dušas sanmezglos nav ierobežoti ar MDF un HPL materiāliem. Mūsu mērķis ir pielāgoties klientu vajadzībām, kas apmierinās viņu īpašas vēlmes.

PILNĪGS PRIVĀTUMS - NEKĀDAS ĒNAS!

Stikla starpsienām „Brasta Glass” tiek izmantots 10 milimetru daudzslāņu laminēts, rūdīts stikls, kas nodrošinās pilnīgu privātumu. Stikls ir īpaši izturīgs pret triecieniem un saplīšanu, jo tā vidusslānīesošā plēve pasargā stiklu no sabiršanas. Stiklam piešķirtas visā pasaulē atzītās 1(B)1 un P1A izturības un drošības klases.

PRAKTISKS RISINĀJUMS MITRĀM TELPĀM

Stikla konstrukcija izturīga pret koroziju, tā efektīvi pielietojama mitrās telpās. Piemēram dušās, vai ģērbtuvās, kur paredzēts tiešs kontakts ar ūdeni.

MATERIĀLI IZTURĪGI PRET NODILUMIEM UN SKRĀPĒJUMIEM

Trīskomponentu stikls nodrošina lielāku privātumu, jo abas tā puses ir spīdīgas un gaismu atstarojošas, kas vizuāli paplašina telpu. Šāda virsma nenoslogo telpu, savukārt dabiskā gluduma dēļ to ir viegļi tīrīt un kopt. Furnitūras krāsas var būt: RAL9005, RAL9003, RAL7016, RAL7024, RAL7021, RAL9010, RAL7035, RAL7043, RAL9016, RAL7022.

UZMANĪBA KATRAI DETAĻAI: APVIENOJOT FUNKCIONALITĀTI UN ESTĒTIKU

Starpsienām tiek izmantota pret koroziju izturīga nerūsējošā tērauda furnitūra, kas nodrošina sistēmas stingrību un izskatās estētiski. Furnitūra izskatīsies piemērota gan ekskluzīvā, gan ikdienas interjerā.

Filtrs
LV BRASTA GLASS

Brasta Glass tīmekļa vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu tipi.

Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Piekrītu” vai turpiniet pārlūkošanu. Savu piekrišanu jebkurā laikā varēsiet atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes.