COMPACT PREMIUM Lieliska investīcija ekskluzīva dizaina objektiem

COMPACT PREMIUM - Monolīta starpsienas izmantojamas, kad estētikai, kvalitātei un ekspluatēšanai tiek izvirzītas augstākās prasības. Bezrāmju konstrukcija nenoslogo starpsienas ar liekām detaļām, tādēļ izceļ lamināta starpsienas konstrukcijas lakanismu un izturību.

Augstspiediena lamināts ir neaizstājams materiāls augstas kvalitātes tualetes un dušas starpsienām. Tas ir izgatavots no īpaši stingra, izturīga pret apkārtējās vides iedarbību un viegli kopjama polimerizēta fenola sveķiem.

MATERIĀLS

COMPACT PREMIUM starpsienas tiek izgatavotas no monolīta 13 mm augstspiediena lamināta, kas piešķir starpsienām visas labākās ekspluatācijas un estētiskās īpašības. Starpsienu virsmas ir viegli tīrāmas un izturīgas pret mehāniskiem bojājumiem. Īpaša plātnes struktūra un nerūsējošā tērauda Vācijas furnitūra (Nordbaum) nodrošina starpsienu izturību pār vieglakām konstrukcijām. Pildviela ir izturīga pret pret ūdeni. Durvis ar virām (Nordbaum) un aizgriezni, kam ir norādes “brīvs-aizņemts".

KONSTRUKCIJA

Standarta starpsienu augstums no grīdas - 2100 mm, tostarp nerūsējošā tērauda kājas- 120 mm. Fasādes starpsienu un norobežojošo sienu dziļuma izmērus izvēlas pēc telpu izvietojuma.

13 mm ŪDENSIZTURĪGS GARENISKS AUGSTSPIEDIENA LAMINĀTS:

  • Uzbriešana ūdenī - 0,9 %
  • Standarts - EN-438:2005
  • Izcelsmes valsts - EU

KRĀSU GAMMA

Ir pieejamas dažādas paneļu krāsas. Smalkāka informācija ir pieejama sazinoties ar mūsu menedžeriem.

KOPŠANA

COMPACT PREMIUM starpsienas viegli uzkopt. To virsmas ir gludas un izturīgas.

STARPSIENĀM IZMANTOJAMA FURNITŪRA:

Filtrs
LV BRASTA GLASS

Brasta Glass tīmekļa vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu tipi.

Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Piekrītu” vai turpiniet pārlūkošanu. Savu piekrišanu jebkurā laikā varēsiet atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes.