EXTRA LINE Augstas kvalitātes lamināta starpsienas

EXTRA LINE starpsienas ir izmantojamas, kad tiek meklēts estētiskums un augsta kvalitāte par pietīkamu cenu. Starpsienu pildviela - augstspiediena lamināts, kas ir neaizstājams materiāls sabiedriskām dušas telpām.

Augstspiediena lamināts ir neaizstājams materiāls augstas kvalitātes tualetes un dušas starpsienām. Materiāls ir izgatavots no polimerizēties fenola sveķiem, tas ir ļoti stingrs, izturīgs un viegli kopjams. HPL nesatur citiem paneļiem raksturīgās šķeldas, daļiņas vai putas, tāpēc pat pastāvīgi pakļaujoties ūdens un siltuma iedarbībai, tā īpašības paliek nemainīgas un tas neuztur mitrumu. Materiāls nav toksisks un ir izturīgs pret ūdeni un siltumu.

MATERIĀLS

EXTRA LINE starpsienas izgatavotas no monolīta 10 mm augstspiediena lamināta, kas nodrošina starpsienām vislabākās ekspluatācijas un estētiskās īpašības. Īpaši plātnes struktūra un nostiprinātie proli nodrošina starpsienu izturību arī tad, kad tiek izmantotas “ vieglākas ” (plānākas) konstrukcijas. Pildviela ir ūdensizturīga.

Izmantojama“ Brasta Glass ” prolu ierāmēšanas sistēma. Durvis ar virām (ASSA, Zviedrija) un aizgriezni, kam ir norādes “ brīvs-aizņemts ” (ABLOY, Somija).

KONSTRUKCIJA

Standarta starpsienu augstums no grīdas - 2100 mm, tostarp kājas augstums - 120 mm. Fasādes starpsienu un norobežojošo sienu dziļuma izmērus izvēlas pēc telpu izvietojuma.

10 mm ūdensizturīgs GARENISKS AUGSTSPIEDIENA LAMINĀTS:

  • Uzbriešana ūdenī - 0,9 %
  • Standarts - EN-438:2005
  • Izcelsmes valsts - EU

STARPSIENĀM IZMANTOJAMA FURNITŪRA:

Filtrs
LV BRASTA GLASS

Brasta Glass tīmekļa vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu tipi.

Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Piekrītu” vai turpiniet pārlūkošanu. Savu piekrišanu jebkurā laikā varēsiet atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes.