WC un dušas starpsienas

"Brasta Glass" piedāvā sanitāros risinājumus dušām, ģērbtuvēm un tualetes starpsienām jūsu uzņēmumam, birojam vai mājai no paneļiem vai stikla. Mēs piedāvājam visaptverošu apkalpošanu, kas ietver sevī konsultācijas, mērījumus objektā, projektēšanu, ražošanu un uzstādīšanu.

Lai nodrošinātu dizaina risinājumus dažādām telpām un ņemot vērā projektu budžeta iespējas, piedāvājam 4 dažādu veidu starpsienas,: ECONOMY, BASIC LINE, EXTRA LINE un COMPACT PREMIUM, kuru ražošanai izmantojam 4 tipu paneļus:

  • 24 mm bieza MDP plāksne ir vispiemērotākā izmantošanai WC telpu starpsienām (ražota Somijā),
  • 24 mm bieza MDP impregnēta plāksne (ražota Somijā),
  • no PL EXTRA 10 mm un HPL Compact 13 mm augstspiediena lamināta (ražots ES).

Uzstādot augstākās kvalitātes dušas, mazgāšanās telpas vai tualetes stikla starpsienas, tām izmantojam 10 mm daudzslāņu laminētu rūdītu stiklu, kas nodrošinās pilnīgu privātumu, vieglu apkopi un drošību, jo plēve tā vidējā slānī pasargā stiklu no saplīšanas.

Nerūsējošā tērauda furnitūra nodrošinās sistēmas izturību un izcilu estētisku izskatu, kas piemērots gan greznām, gan ikdienas telpām.

Mūsu priekšrocības ir elastība, daudzu gadu pieredze un pastāvīga tieksme pēc inovācijām. Mēs ceram ka varam jums kalpot un pārliecināt jūs par mūsu risinājumu priekšrocībām un izcilu klientu apkalpošanu.

Filtrs
LV BRASTA GLASS

Brasta Glass tīmekļa vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu tipi.

Ja piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Piekrītu” vai turpiniet pārlūkošanu. Savu piekrišanu jebkurā laikā varēsiet atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes.