Latvia
Vēsture preces (0) Lengvos bei tvirtos

Dušas kabīņu kolekcija HARMONIJA

Formu harmonija, minimālisms un elegance – pēc tādiem kritērijiem vadās dizaineri radot šo kolekciju. Konstruktoru darba auglis – stabilitāte, hermētiskums un ērtība.

Elegance ir atturības māksla. Kabīnes un eņģu taisnstūrainās formas atkārto vannas istabas grīdu un sienu flīžu formas un rada nedalāmības iespaidu. Dzidras, taisnas bezrāmju plaknes it kā iznīkst vidē, ļaujot dominēt jūsu izvēlētajām sienu apdares krāsām, rakstiem vai interjera detaļām. Atklātības un privātuma līdzsvara cienītāji var izvēlēties matētu stiklu vai izrotāt kabīni ar ornamentiem.

Pacelšanās funkcija. Jaunās dušas kabīņu sērijas eņģes atvēršanas laikā paceļas. Tas ļauj labāk hermetizēt dušas kabīnes apakšu: aizverot kabīni ar sieniņu durvis piespiež pie to apakšas pie to apakšas piestiprināto hermetizējošo starpliku. Bez tam, paceļošos durvju mehānisms palīdz vieglāk aizvērt durvis: viegli pastumjot tās pašas aizveras.

Hermētiskāki vertikālie savienojumi, Dušas kabīnēs un sieniņās nevajag griezt starpliku, hermetizējošu eņģu savienojumus stiklus. Tas samazina iespēju caur griezumiem vai eņģu starpām izplūst ūdenim.

Taisnstūrainas formas. Eņģes patiks stingrāku formu cienītājiem, tāpat būs piemērotas gadījumā, ja citas mēbeles un aprīkojums stāv asākā leņķī.